Naujienos

2016
02 08
Startuoja Mokinių lyga

Ateinantį sezoną Lietuvos moksleiviai orientavimosi sporto varžybose varžysis ne tik dėl atskirų varžybų apdovanojimų, bet ir naujai įsteigtos Mokinių lygos taurių, vertingų prizų bei lygos lyderio marškinėlių.

14-os etapų lyga startuos jau po poros mėnesių, balandžio 15 d. Pavasario taurės varžybomis.
Dėl lygos apdovanojimų varžysis M/V 12-18 grupėse startuojantys mokiniai.

Lygos organizatoriai -  Viešoji įstaiga Orientavimosi sporto rėmimo fondas, UAB "DB Topas" ir
Lietuvos orientavimosi sporto federacija.

 

Dėkojame partneriams UAB "DB Topas" ir Jonui Gediminui Gvildžiui, UAB "S-Sportas" ir Svajūnui Ambrazui bei UAB "Superloto" ir Donatui Kazlauskui, su kurių pagalba įsteigta ir gyvuos Mokinių lyga.


2016
02 08
2016 metų OS bėgte rinktinės pasirengimo bei atrankos planas

Lietuvos orientavimosi sporto federacijos OS bėgte komitetas skelbia 2016 metų  rinktinės pasirengimo bei atrankos planą.

2016
02 01
Atrankinės varžybos į OSS rinktinę šį savaitgalį neįvyks

Dėmesio!

Šį savaitgalį Estijoje turėjusios vykti atrankinės varžybos į Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis rinktinę Europos čempionatui NEVYKS.

2016.02.06-07 turėjęs vykti Estijos čempionatas ilgoje ir vidutinėje trasose perkeltas į 2016.03.12-13.


2016
01 27
Dėl Žalgiriados 2016

 Sporto draugija "Žalgiris" dėl prastų oro sąlygų Žalgiriada 2016 žaidynes Ignalinoje šį savaitgalį atšaukia. Preminari varžybų data- vasario 13-14 dienomis.

2016
01 27
LTeam žiemos olimpinis festivalis 2016
2016-02-06 Druskininkuose vyks „LTeam“ žiemos olimpinio festivalis, kuriame varžysis ir orientavimosi sporto atstovai. OS rungties nuostatai yra čia.
2016
01 27
Žalgiriada 2016 Ignalinoje

 Dėl blogų oro sąlygų žiemos žaidynių Žalgiriada- 2016 orientavimosi rungties vykdymas perkeliamas į Ignaliną.

2016
01 27
Lietuvos OSS čempionatas 2016.01.30-31 Telšiuose nevyks

Dėl netinkamų oro sąlygų Lietuvos OSS čempionatas sprinto ir ilgoje trasose šį savaitgalį Telšiuose nevyks.

Informacija apie galimą šių rungčių čempionato vykdymo laiką ir vietą bus paskelbta vėliau.

2016
01 26
Pasaulio taurės etapo sprinto estafečių varžybose lietuviai finišavo 12-ti

Vokietijoje baigėsi antrasis orientavimosi sporto slidėmis Pasaulio taurės etapas.

Paskutiniąją dieną vyko sprinto estafečių varžybos, kuriose startavo tik viena Lietuvos komanda - Gabrielė Andrašiūnienė ir Ignas Ambrazas.

6 etapų estafečių varžybose lietuviai 15:08 atsiliko nuo nugalėjusios Švedijos pirmosios komandos - Tove Alexandersson ir Erik Rost (59:13).

Antrąją vietą užėmė antroji Švedijos komanda - Magdalena Olsson ir Ulrik Nordberg (+0:10). Trečiąją vietą užėmė Suomijos antroji komanda - Salla Koskela ir Janne Hakkinen (+1:21).

Sprinto estafečių varžybose startavo 20 komandų.

2016
01 24
Antrojo Pasaulio taurės etapo ir Pasaulio veteranų čempionato ilgos trasos rezultatai

Sekmadienį antrajame orientavimosi sporto slidėmis Pasaulio taurės etape vyko ilgos trasos varžybos.
Moterų grupėje nugalėjo rusė Mariya Kechkina (64:08), aplenkusi švedes Tove Alexandersson (+1:53) ir Evelina Wickbom (+3:55).
Gabrielė Andrašiūnienė, kaip ir vidutinėje trasoje, užėmė 22-ą vietą (+17:19).


Vyrų grupėje trečiąją pergalę iškovojo švedas Erik Rost (71:33), aplenkęs rusą Eduard Krennikov (+0:21) ir norvegą Lars Moholdt (+1:11)

Iš lietuvių geriausiai pasirodė Regimantas Kavaliauskas užėmęs 32-ą (+15:35), o Andrej Gerasimov finišavo 36 vietoje (+22:03).


Rezultatai.

 

2016
01 23
Pasaulio taurės etapo vidutinėje trasoje lietuviai nežibėjo, veteranės iškovojo medalius

Šeštadienį antrajame orientavimosi sporto slidėmis Pasaulio taurės etape vyko vidutinės trasos varžybos, kuriose vėl stipriausi buvo Švedijos sportininkai.
Moterų grupėje antrąją pergalė iškovojo Tove Alexandersson (33:23), aplenkusi rusę Mariya Kechkina (+0:57) ir suomę Mira Kaskinen (+2:02).
Gabrielė Andrašiūnienė šįkart užėmė 22-ą vietą (+7:33).

Vyrų grupėje, kaip ir vakar, nugalėjo švedas Erik Rost (34:32), aplenkęs suomį Ville Petteri Saarela (+0:43) ir norvegą Lars Moholdt (+0:54)

Iš lietuvių geriausiai pasirodė Regimantas Kavaliauskas užėmęs 38-ą (+11:48). Rokas Vaitkus užėmė 39-ą (+11:51), Andrej Gerasimov - 45-ą (+14:01), Aidas Žigilėjus - 49 vietą (+18:58), o Ignas Ambrazas buvo diskvalifikuotas.


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/losf/domains/losf.lt/public_html/application_user/views/templates/default.php on line 624